Kancelaria Adwokacka

KANCELARIA  ADWOKACKA

Adwokat Edward Stępień

ul. Ratuszowa 3 pokój 18

78-100 Kołobrzeg

   tel. (094) 35-466-99

tel./fax (094) 35-240-23

tel. kom. 0602-460-722

e-mail: kancelaria.adw@vp.pl

Kancelaria czynna:

poniedziałki, środy 9-18

wtorki, czwartki, piątki 9-16

    Adwokat Edward Stępień prowadzi sprawy gospodarcze, cywilne, karne, z zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy i sprawy odszkodowawcze.
Ponadto Kancelaria świadczy usługi pisania podań, wniosków do rejestrów sądowych, sporządzania różnego rodzaju umów dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

  Adwokat Edward Stępień specjalizuje się w sprawach gospodarczych i rejestrowych dotyczących zakładania spółek prawa handlowego i ich przekształceń.

   Adwokat Edward Stępień jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Koszalinie. Edward Stępień odbył studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Gdańskiego w latach 1974-1979. Były to studia dzienne, w systemie indywidualnym, z rozszerzonym zakresem prawa karnego pod kierunkiem naukowym prof. Mariana Cieślaka. Po zakończeniu studiów odbył aplikację prokuratorską w Prokuraturze Rejonowej w Płocku, a następnie pracował w Prokuraturach w Płocku, Sierpcu i Kołobrzegu na stanowiskach prokuratorskich.
W 1986 r. został wpisany na listę radców prawnych, a jednocześnie na listę adwokatów. Jako radca prawny zajmował się obsługą podmiotów gospodarczych oraz był nadzorcą sądowym i syndykiem masy upadłości.
Od 1994 r. wykonuje wyłącznie zawód adwokata w indywidualnej kancelarii adwokackiej.