Z ławy obrońcy i kibica (107)Zapraszam na promocję książki

            Stowarzyszenie Przywracania Pamięci ,,Kołobrzeg 80” uprzejmie zaprasza wszystkich mieszkańców Kołobrzegu, okolic oraz gości w sobotę 3 czerwca 2023 r. o godzinie 17.00 do Regionalnego Centrum Kultury (RCK) przy ul. Solnej 1 w Kołobrzegu  na promocję książki Edwarda Stępnia i Sławoja Kiginy pod tytułem ,,Rozmowy o Polsce”. Książka stanowi wybór czterdziestu audycji Polskiego Radia Koszalin, których gospodarzami byli redaktorzy Mariusz Wolański i Jarosław Banaś, a gośćmi Edward Stępień, Sławoj Kigina, Wojciech Czaplewski, Ryszard Czepulonis, Kazimierz Mirecki i Henryk Bieńkowski. Promocja książki będzie uświetniona występem Ani i Tomka Trust, którzy zaśpiewają 10 przepięknych piosenek. Wstęp jest wolny, a wszyscy, którzy przyjdą na promocję otrzymają bezpłatny egzemplarz naszej książki. Przygotowujemy dużą niespodziankę.

            Szczerze mówiąc nie słyszałem, aby ktoś inny zrealizował nasz pomysł, tj. aby wydać w formie książkowej audycje radiowe. Jest to swoisty eksperyment, ale pierwsze osoby, które przeczytały książkę twierdzą, że udany.

            Zapraszamy więc serdecznie na promocję w dużej sali RCK. Jesteśmy przygotowani, że jeżeli będzie komplet, to i tak każdy otrzyma książkę.

Adwokat Edward Stępień

Napisane przez:

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.